Tarnobrzeski, Wiosenny Bieg Rodzinny DLA SERDUSZKA KORNELKI -lista startowa i regulamin

LISTA STARTOWA:

Nr Nazwisko Imię Opłacony (T/N)
1.  Kuter Weronika T
2. Assman Judyta T
3. Assman Sara T
4. Assman Grzegorz T
5. Bądziul Aleksandra T
6. Bąk Bartosz T
7. Bebło Małgorzata T
8. Borcz-Dyzio Beata T
9. Bronowicki Dawid T
10. Bronowicki Dominik T
11. Bronowicki Kewin T
12. Bukowska Małgorzata T
13. Bykowska Maria T
14. Bykowski Paweł T
15. Bykowski Jakub T
16. Bykowski Piotr T
17. Chabzda Daniel T
18. Chochołek Anna T
19. Chochołek Maja T
20. Chorzępa Dariusz T
21. Ciba Konrad T
22. Cieśla Tomasz T
23. Czachór Barbara T
24. Czech Agata T
25. Czech Wojciech T
26. Czech Aldona T
27. Czernik Iwona T
28. Czernik Hanna T
29. Delekta Małgorzata T
30. Drąg Adrian T
31. Drąg Oliwia T
32. Drzymalska Wiktoria T
33. Dubanik Piotr T
34. Dubanik Magdalena T
35. Dul Urszula T
36. Dul Jurand T
37. Duszkiewicz Andrzej T
38. Duszkiewicz Łukasz T
39. Figacz Kalina T
40. Firlej Renata T
41. Firlej Zuzanna T
42. Florek Magdalena T
43. Florek Paweł T
44. Franecka-Sudoł Barbara T
45. Gajewski Krzysztof T
46. Garason Joanna T
47. Garason Aleksandra T
48. Garason Zuzanna T
49. Gąsior Edyta T
50. Gil Mateusz T
51. Golecka Renata T
52. Golecka Agata T
53. Golecki Tomasz T
54. Gołąbek Paweł T
55. Góraj Joanna T
56. Góraj Janusz T
57. Góraj Liliana T
58. Góraj Oliwier T
59. Góraj Krzysztof T
60. Góraj Edyta T
61. Gregorczyk Natalia T
62. Grębowiec Magdalena T
63. Grębowiec Marcin T
64. Harnik Lena T
65. Harnik Aleksander T
66. Janeczko Kinga T
67. Janiec Ewa T
68. Jeż Patrycja T
69. Jeż Dagmara T
70. Jędrychowski Olaf T
71. Juma Patrycja T
72. Kapała Mateusz T
73. Kapała Monika T
74. Karasińska Dominika T
75. Karasińska Angelika T
76. Karasiński Julian T
77. Karasiński Grzegorz T
78. Karasiński Radosław T
79. Karpik Miłosz T
80. Karpik Jagoda T
81. Karpińska Anna T
82. Kawalec Iwona T
83. Kędzia Anna T
84. Kochowska Iwona T
85. Kocur Michał T
86. Kolada Natalia T
87. Kolada Marcin T
88. Konkowska Sylwia T
89. Krakowiak Michalina T
90. Krasoń Kornelia T
91. Krząstek Kamil T
92. Krząstek Julia T
93. Krząstek Danuta T
94. Krząstek Zbigniew T
95. Krzysztoń Natasza T
96. Kula Patrycja T
97. Kulita Elżbieta T
98. Kuraś Paulina T
99. Kuraś Julia T
100. Kuriat Dawid T
101. Litka Katarzyna T
102. Loryś Ewa T
103. Lubczyński Piotr T
104. Lubczyska Liliana T
105. Łazowska Katarzyna T
106. Machała Agnieszka T
107. Machała Artur T
108. Machała Katarzyna T
109. Machnik Teodor T
110. Machnik Grzegorz T
111. Machowska Aneta T
112. Małecka Krstyna T
113. Małecka Katarzyna T
114. Małek Marta T
115. Małek Artur T
116. Małkiewicz Emil T
117. Małkiewicz Katarzyna T
118. Małkiewicz Filip T
119. Marzec Kacper T
120. Matysiak Michał T
121. Mazur Tomasz T
122. Mazur Wiesław T
123. Minkina Tomasz T
124. Młochowski Szymon T
125. Myszka Szymon T
126. Myszka Krystian T
127. Nawrot Urszula T
128. Nawrot Emilia T
129. Nawrot Jakub T
130. Nowak Patryk T
131. Nowak Nadia T
132. Ogorzałek Monika T
133. Oleksak Tomasz T
134. Oleksy Armand T
135. Oleksy Milena T
136. Oleksy Oliwier T
137. Ordon Kamil T
138. Oręziak Katarzyna T
139. Oręziak Jan T
140. Oręziak Hanna T
141. Parada-Rączkiewicz Teresa T
142. Pasek Anna T
143. Pasek Małgorzata T
144. Pasek Natalia T
145. Pasek Tomasz T
146. Pasławska Barbara T
147. Pawłowski Andrzej T
148. Piwińska Danuta T
149. Płaneta Maciej T
150. Płaneta Ewelina T
151. Płaneta Marcin T
152. Płaneta Julia T
153. Płonka Kamil T
154. Potępa Dawid T
155. Puzio Antoni T
156. Puzio Robert T
157. Pytlak Urszula T
158. Rębacz Marta T
159. Rokosz Joanna T
160. Sadecka Elżbieta T
161. Sadrakuła Anna T
162. Sadrakuła Ada T
163. Sadrakuła Agata T
164. Sajda Edyta T
165. Saniawa Paweł T
166. Saniawa Jakub T
167. Sądel Wiesław T
168. Serafin Anna T
169. Serafin Marzena T
170. Soboń Szymon T
171. Socha Helena T
172. Sokalska Anna T
173. Solarczyk Wiktor T
174. Stadnik Piotr T
175. Stasiak Adam T
176. Stefańska Paula T
177. Stępień Magdalena T
178. Stępień Izabela T
179. Stopińska Renata T
180. Strach Klaudia T
181. Strońska Agnieszka T
182. Styga Krystyna T
183. Sudoł Sebastian T
184. Szczucińska Agata T
185. Szczuciński Szymon T
186. Szczuciński Dariusz T
187. Szewc Edyta T
188. Szewc Patryk T
189. Szewc Emilia T
190. Szwagierczak Damian T
191. Teper Dawid T
192. Tomala Sylwia T
193. Tomczyk Agata T
194. Trętowicz Beata T
195. Tutak Natalia T
196. Twaróg Bianka T
197. Twaróg Elena T
198. Uchańska Justyna T
199. Wiącek Piotr T
200. Wieczorek Agata T
201. Wieczorek Blanka T
202. Wieczorek Julia T
203. Wilanowski Andrzej T
204. Wilk Filip T
205. Wilk Jagoda T
206. Wilk Sebastian T
207. Wilk Weronika T
208. Winiarz Mariusz T
209. Witek Antoni T
210. Witek Jan T
211. Witek Paulina T
212. Witkowski Grzegorz T
213. Władek Luiza T
214. Wojtaszek Pola T
215. Wójcik Marzena T
216. Załucka Maria T
217. Zbyrad Monika T
218. Zielińska Agnieszka T
219. Zięba Marcelina T
220. Zuba Magdalena T

 

Organizator wydarzenia:
– integracja środowiska lokalnego,-Cel:- zebranie funduszy na akcję „Serduszko Kornelki”, która ma na celu zdobycie niezbędnych środków na kosztowny zabieg serca  ratujący życie czteroletniej Kornelii Krasoń,   upowszechnianie biegania jako prostej i ogólnodostępnej formy uprawiania sportu,- aktywne spędzenie czasu wolnego,- propagowanie sportu,
TARNOBRZESKI WIOSENNY BIEG RODZINNY DLA SERDUSZKA KORNELKI

R E G U L A M I N

Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczno-Rekreacyjne AD-REM w Tarnobrzegu, Kopalnia Mocy Tarnobrzeg, Biegam Bo Lubię Tarnobrzeg.

  1. Termin i miejsce:

3 kwietnia 2019 roku /środa/, start godzina 17:00

Bieg wyznaczonymi ulicami Tarnobrzega.

  1. Sposób rekrutacji:

Zapisy do biegu głównego poprzez zgłoszenia telefoniczne pod nr tel. 535-101-101 lub mailowe: harnik@wp.pl lub w biurze zawodów na Placu Bartosza Głowackiego dnia 03.04.2019r. od godziny 15:30 do godz. 16.30.

  1. Bieg główny – Start Godzina 17:00 – Plac Bartosza Głowackiego – Tarnobrzeg, Meta (limit czasu 30 minut) _ Plac Bartosza Głowackiego Tarnobrzeg.
  2. Trasa biegu: wyznaczonymi ulicami Tarnobrzega: Start Plac Bartosza Głowackiego, prosto do Sandomierskiej i dalej ul. Sandomierską, przez bramę Pałacu Tarnowskich, następnie prosto pod główne wejście do pałacu (okrążamy główną alejkę), wybiegamy przez bramę z powrotem, dalej ul. Sandomierską wracamy na metę na Plac Bartosza Głowackiego. Trasa ma około 1,5 km.
  3. Nagrody:

– medale dla wszystkich zawodników i zawodniczek startujących w biegu głównym.

  1. Obowiązki uczestników imprezy:

– dostosowanie się do postanowień niniejszego regulaminu oraz poleceń organizatorów imprezy,

– przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

– uczestnicy biegu głównego wypełniają oświadczenie organizatora o starcie na  własną odpowiedzialność,

  1. Płatności i organizacja:

– koszt startu to 25 zł – wszystkie pieniądze z opłat startowych oraz pozyskane od sponsorów trafią w ręce rodziców Kornelii Krasoń.

– każdy uczestnik biegu po dobiegnięciu do mety otrzyma pamiątkowy medal.

– uczestników biegu obowiązuje ubiór i obuwie sportowe.

Koordynatorzy imprezy:

Michał Harnik

Tel. 535-101-101

Agnieszka Matysiak

606493140

 

Koordynatorzy imprezy:

  Agnieszka Matysiak, Michał Harnik            

Tel. 535-101-101,  606-493-140.

 

Facebook

Twitter