III Tarnobrzeski Bieg Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię – Wyniki,lista startowa i regulamin

Wyniki:

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko K/M Bieg/Nordic Open/Junior Czas
1 71 Mariusz Turczyn M B O 20,42
2 112 Tomasz Łeptuch M B O 21,53
3 66 Marcin Płaneta M B O 22,07
4 146 Paweł Gołąbek M B O 22,14
5 86 Wiesław Sądel M B O 22,18
6 76 Wiesław Tworek K B O 22,4
7 174 Eryk Galara M B O 22,4
8 162 Antoni Roman M B J 22,54
9 111 Piotr Paradowski M B O 23,04
10 51 Rafał Borek M B O 24,44
11 46 Marek Krempa M B O 25,08
12 169 Tomasz Soboń M B O 25,12
13 74 Grzegorz Lipiec M B O 25,16
14 78 Adolf Ławrowski M B O 25,5
15 69 Agata Wieczorek K B O 25,54
16 168 Ewelina Soboń K B O 25,54
17 137 Bogdan Zmitrowicz M B O 26,14
18 136 Kinga Kopeć K B O 26,16
19 4 Agnieszka Matysiak K B O 26,47
20 58 Tomasz Woźniak M B O 26,55
21 180 Sylwester Bigdoń M B O 27
22 183 Tomasz Minkina M B O 27
23 116 Anna Pałacha K B O 27,14
24 152 Sebastian Wilk M B O 27,15
25 45 Piotr Wątroba M B O 27,3
26 15 Aldona Czech K B O 27,47
27 1 Marta Dutka K B O 27,48
28 57 Tomasz Wiącek M B J 27,48
29 81 Andrzej Pawłowski M B O 27,48
30 50 Tomasz Woźniak M B J 27,53
31 32 Krzysztof Krasoń M B O 28,09
32 21 Tomasz Obarski M B O 28,1
33 22 Karol Obarski M B J 28,1
34 54 Maria Załucka K B O 28,27
35 61 Tomasz Golecki M B O 28,4
36 70 Edyta Gwoździowska K B O 28,4
37 139 Tomasz Pasek M B J 28,5
38 11 Paweł Saniawa M B O 29,04
39 163 Miłosz Karpik M B J 29,13
40 53 Justyna Załucka K B O 29,38
41 105 Maciej Płaneta M B O 30,14
42 62 Adam Stasiak M B J 30,18
43 18 Krzysztof Witkowski M B O 30,21
44 8 Natalia Kostyra K B O 30,32
45 52 Robert Chmiel M B O 30,36
46 63 Paweł Walski M B O 30,5
47 104 Anna Chochołek K B O 31
48 48 Marcin Mierzwa M B O 31,11
49 149 Magdalena Madej K B 31,15
50 138 Mariusz Winiak M B 31,24
51 38 Dariusz Wolak M B O 31,31
52 188 Miłosz Zajączkowski M B 31,33
53 29 Beata Łabisz K B O 31,46
54 44 Weronika Zezula K B 31,47
55 126 Piotr Górz M B J 32,1
56 127 Kamil Ordon M B J 32,15
57 153 Olaf Jędrychowski M B 32,3
58 79 Magdalena Krakowiak K B O 32,33
59 140 Adrian Drąg M B 32,4
60 129 Krystian Myszka M B J 32,42
61 172 Marta Kulita K B O 32,43
62 125 Kacper Marzec M B J 32,48
63 148 Dawid Wójcik M B J 32,5
64 10 Aleksander Harnik M B J 33,14
65 19 Elżbieta Kulita K B O 33,15
66 30 Magdalena Juryś K B O 33,15
67 161 Kacper Salamon M B J 33,15
68 154 Maksymilian Demirski M B J 33,16
69 151 Wioletta Piwowarska K B O 33,21
70 33 Marta Rębacz K B O 33,27
71 158 Kamil Szlęzak M B J 33,32
72 55 Marta Małek K B O 33,38
73 56 Tomasz Wach M B J 33,49
74 156 Dominik Madej M B J 33,49
75 6 Natasza Krzysztoń K B J 34,39
76 164 Michał Matysiak M B O 34,4
77 166 Edyta Kozioł K B O 34,5
78 167 Izabela Gorczyca K B O 34,5
79 17 Justyna Uchańska K B O 35,44
80 73 Bartosz Cybruch M B O 35,44
81 173 Marcin Grębowiec M B O 35,44
82 77 Klaudia Kaczmarska K B J 35,45
83 49 Elżbieta Kochowska K B O 35,59
84 64 Urszula Dąbek K B O 35,59
85 118 Edyta Szewc K B O 36,08
86 20 Anna Rzepka K B O 36,09
87 155 Honorata Jabłońska Żak K B O 36,3
88 130 Bartłomiej Czajka M B J 36,31
89 120 Magdalena Fornal K B 36,35
90 40 Anna Hałka K B O 36,42
91 122 Emilia Szewc K B J 37,16
92 119 Justyna Wójcik K B J 37,19
93 13 Katarzyna litka K B O 37,27
94 115 Edyta Góraj K B O 37,28
95 142 Jan Witek M B 37,49
96 65 Ewelina Płaneta K B O 38
97 67 Julia Płaneta K B J 38
98 113 Ewa Sadecka Roman K B O 38,15
99 159 Jakub Turek M B J 38,58
100 160 Krzysztof Kos M B J 38,58
101 60 Krzysztof Gajewski M B J 39
102 68 Zuzanna Dul K B J 40,45
103 117 Gabriela Kaczmarska K B 40,5
104 108 Milena Rękas K B J 40,58
105 189 Łysiak Anna K B O 40,59
106 24 Monika Kapała K B O 41,19
107 23 Mateusz Kapała M B O 41,2
108 124 Patrycja Juma K B J 41,22
109 165 Patrycja Białas K B J 41,22
110 144 Damian Szwagierczak M B O 41,25
111 121 Joanna Rokosz K B J 41,4
112 16 Artur Machała M B O 41,43
113 7 Dorota Rejman K N O 42,02
114 42 Jacek Wiśniewski M N O 42,02
115 135 Grzegorz Machnik M B O 42,13
116 2 Monika Flis K B O 42,17
117 170 Dagmara Więckowiak K B J 42,27
118 171 Anna Więckowiak K B O 42,28
119 14 Katarzyna Łazowska K B O 42,45
120 12 Agnieszka Kozdra Tylutki K N O 43,04
121 157 Magdalena Robutka K B J 43,28
122 72 Karolina Stec K B O 43,32
123 107 Liliana Lonca K B O 43,35
124 131 Patryk Szewc M B J 44,3
125 133 Bartosz Duma M B J 44,3
126 88 Natalia Dobrowolska K B 44,5
127 34 Natalia Kolada K B J 44,57
128 35 Marcin Kolada M B O 44,57
129 132 Natalia Tutak K B J 44,57
130 5 Rafał Janczy M B O 45,35
131 103 Marian Jonko M B O 46,05
132 87 Piotr Domoradzki M N O 46,57
133 101 Grzegorz Niezgoda M N O 46,58
134 25 Anna Serafin K N O 48,16
135 96 Artur Gajda M N O 48,31
136 31 Anna Karpińska K 48,34
137 94 Piotr Kos M N O 49,3
138 89 Damian Witek M N O 49,32
139 59 Liliana Kara K B J 50,37
140 123 Anna Rożek K B J 50,37
141 27 Tomasz Skowron M N O 50,44
142 43 Wiktoria Zdyb K N J 52,08
143 114 Barbara Pasławska K B O 54,17
144 83 Mariusz Zarzycki M N O 55
145 28 Beata Trętowicz K N O 58,4
146 187 Klara Molenda K N J 58,42
147 84 Michał Błasiak M B O 59,12
148 36 Maciej Motuk M B O 60,38
149 37 Milena Motuk K B J 60,45
150 26 Edoardo Burchi M N J 62,31
151 9 Lena Harnik K B J 62,43
152 190 Emilia Pieprzyk K B J 62,45
153 182 Piotr Kółeczko M N O 66,27
154 184 Klaudia Molenda K N O 66,3
155 191 Barbara Turek K N O 66,3
156 193 Ewa Wis K N O 67,27
157 181 Marek Chochowski M N O 67,28
158 98 Krzysztof Ślusarz M N O 67,35
159 185 Lidia Czaja K N O 75,06
160 177 Kacper Bogacz M 75,16
161 178 Rafał Muciek M 75,2
162 192 Lilianna Szczepańska K N O 75,3
163 39 Janusz Błahuciak M 75,33
164 92 Laura Okulska K N O 75,35
165 85 Mirosław Wójtowicz M N O 75,36
166 141 Paulina Witek K B J 76,5
167 91 Katarzyna Urbaniak K N O 77,46
168 93 Magdalena Guła K N O 77,47
169 97 Izabela Szaraniec K 77,5
170 41 Joanna Błahuciak K B 77,54
171 95 Maria Szaraniec K 77,57
172 99 Beata Wnęk K N O 78,2
173 90 Marzena Burczy K N O 78,27
174 102 Patrycja Dziuba K N O 78,27
175 3 Przemysław Kobiela M B O
176 47 Filip Krempa M B J
177 75 Świderski M
178 80 Emilia Mierzwa K B J
179 82 Anna Niezgoda K
180 100 Gabriela Nawrot-Lasota K N O
181 106 Anna Wilk K B O
182 109 Anna Kowalska M B O
183 110 Szymon Sankowski M B O
184 128 Bartosz Bąk M B J
185 134 Marzena Wójcik K B O
186 143 Sylwester Babula M B O
187 145 Tomasz Dziekan M B O
188 147 Krystian Ziarno M B O
189 150 Sławomir Borek M B O
190 175 Mróz M B O
191 176 Bartłomiej Wiktor M B O
192 179 Wawrylak
193 186 Barbara Galarowicz K N O

 

 

Lista startowa:

Lp. Imię i nazwisko K/M Bieg/Nordic Open/Junior
1 Marta Dutka K B O
2 Monika Flis K B O
3 Beata Wasiuta K N O
4 Agnieszka Matysiak K B O
5 Rafał Janczy M B O
6 Natasza Krzysztoń K B J
7 Dorota Rejman K N O
8 Natalia Kostyra K B O
9 Lena Harnik K B J
10 Aleksander Harnik M B J
11 Paweł Saniawa M B O
12 Agnieszka Kozdra Tylutki K N O
13 Katarzyna litka K B O
14 Katarzyna Łazowska K B O
15 Aldona Czech K B O
16 Artur Machała M B O
17 Justyna Uchańska K B O
18 Krzysztof Witkowski M B O
19 Elżbieta Kulita K B O
20 Andrzej Tylutki M N O
21 Tomasz Obarski M B O
22 Karol Obarski M B J
23 Mateusz Kapała M B O
24 Monika Kapała K B O
25 Anna Serafin K N O
26 Edoardo Burchi M N J
27 Tomasz Skowron M N O
28 Beata Trętowicz K N O
29 Beata Łabisz K B O
30 Małgorzata Marzec K B O
31 Zuzanna Marzec K B J
32 Krzysztof Krasoń M B O
33 Marta Rębacz K B O
34 Natalia Kolada K B J
35 Marcin Kolada M B O
36 Maciej Motuk M B O
37 Milena Motuk K B J
38 Dariusz Wolak M B O
39 Marek Krempa M B O
40 Anna Hałka K B O
41 Marcin Hałka M B O
42 Jacek Wiśniewski M N O
43 Tamara Wiśniewska K N O
44 Zygmunt Olenderek M N O
45 Piotr Wątroba M B O
46 Marek Krempa M B O
47 Filip Krempa M B J
48 Marcin Mierzwa M B O
49 Elżbieta Kochowska K B O
50 Tomasz Woźniak M B J
51 Krzysztof Zbyrad M B O
52 Ewa Załucka K B O
53 Justyna Załucka K B O
54 Maria Załucka K B O
55 Marta Małek K B O
56 Tomasz Wach M B J
57 Tomasz Wiącek M B J
58 Łukasz Krasoń M B O
59 Dawid Potępa M B O
60 Krzysztof Gajewski M B J
61 Tomasz Golecki M B O
62 Adam Stasiak M B J
63 Paweł Walski M B O
64 Urszula Dąbek K B O
65 Ewelina Płaneta K B O
66 Marcin Płaneta M B O
67 Julia Płaneta K B J
68 Izabela Stępień K B O
69 Agata Wieczorek K B O
70 Robert Pasieczny M B O
71 Mariusz Turczyn M B O
72 Karolina Stec K B O
73 Bartosz Cybruch M B O
74 Grzegorz Lipiec M B O
75 Andrzej Majkut M B O
76 Julia Majkut K B O
77 Jarosław Tracz M B O
78 Adolf Ławrowski M B O
79 Magdalena Krakowiak K B O
80 Emilia Mierzwa K B J
81 Andrzej Pawłowski M B O
82 Mateusz Daniel M N O
83 Mariusz Zarzycki M N O
84 Marek Vanik M N O
85 Mirosław Wójtowicz M N O
86 Krzysztof Boroński M N O
87 Piotr Domoradzki M N O
88 Apolonia Szyszlak K N O
89 Damian Witek M N O
90 Marzena Burczy K N O
91 Katarzyna Urbaniak K N O
92 Laura Okulska K N O
93 Magdalena Guła K N O
94 Piotr Kos M N O
95 Danuta Czajkowska K N O
96 Artur Gajda M N O
97 Józef Najduk M N O
98 Krzysztof Ślusarz M N O
99 Beata Wnęk K N O
100 Gabriela Nawrot-Lasota K N O
101 Grzegorz Niezgoda M N O
102 Patrycja Dziuba K N O
103 Marian Jonko M B O
104 Anna Chochołek K B O
105 Anna Pazdyk K B O
106 Anna Wilk K B O
107 Liliana Lonca K B O
108 Magdalena Madej K B O
109 Maciej Kapinos M B O
110 Szymon Sankowski M B O
111 Artur Małek M B O
112 Tomasz Łeptuch M B O
113 Łukasz Giermasiński M B O
114 Barbara Pasławska K B O
115 Edyta Góraj K B O
116 Anna Pałacha K B O
117 Paweł Gołąbek M B O
118 Edyta Szewc K B O
119 Justyna Wójcik K B J
120 Ewelina Turek K B J
121 Joanna Rokosz K B J
122 Emilia Szewc K B J
123 Anna Rożek K B J
124 Patrycja Juma K B J
125 Kacper Marzec M B J
126 Piotr Górz M B J
127 Kamil Ordon M B J
128 Bartosz Bąk M B J
129 Krystian Myszka M B J
130 Bartłomiej Czajka M B J
131 Patryk Szewc M B J
132 Natalia Tutak K B J
133 Bartosz Duma M B J
134 Marzena Wójcik K B O
135 Grzegorz Machnik M B O
136 Kinga Kopeć K B O
137 Bogdan Zmitrowicz M B O
138 Małgorzata Pasek K B J
139 Tomasz Pasek M B J
140 Kamil Płonka K B J
141 Paulina Witek K B J
142 Oskar Mazur M B J
143 Sylwester Babula M B O
144 Damian Szwagierczak M B O
145 Tomasz Dziekan M B O
146 Paweł Gołąbek M B O
147 Mariusz Woźniak M B O
148 Dawid Wójcik M B J
149 Szymon Młochowski M B J
150 Sławomir Borek M B O
151 Wioletta Piwowarska K B O
152 Sebastian Wilk M B O
153 Zuzanna Błaszkiewicz K B J
154 Maksymilian Demirski M B J
155 Natalia Kolada K B J
156 Dominik Madej M B J
157 Magdalena Robutka K B J
158 Kamil Szlęzak M B J
159 Jakub Turek M B J
160 Krzysztof Kos M B J
161 Kacper Salamon M B J
162 Antoni Roman M B J
163 Miłosz Karpik M B J
164 Michał Matysiak M B O
165 Patrycja Białas K B J
166 Edyta Kozioł K B O
167 Izabela Gorczyca K B O
168 Ewelina Soboń K B O
169 Tomasz Soboń M B O
170 Dagmara Więckowiak K B J
171 Anna Więckowiak K B O
172 Marta Kulita K B O
173 Marcin Grębowiec M B O
174 Eryk Galara M B O
175 Mateusz Wawrylak M B O
176 Bartłomiej Wiktor M B O
177 Łukasz Świderski M B O
178 Paweł Mróz M B O
179 Bartosz Sztuka M B O
180 Sylwester Bigdoń M B O
181 Marek Chochowski M N O
182 Piotr Kółeczko M N O
183 Klaudia Jarosz K N O
184 Klaudia Molenda K N O
185 Lidia Czaja K N O
186 Barbara Galarowicz K N O
187 Klara Molenda K N J
188 Rozalia Jarosz K N J
189 Kacper Bogacz M N O
190 Magdalena Faber K N O
191 Barbara Turek K N O
192 Lilianna Szczepańska K N O
193 Ewa Wis K N O


R E G U L A M I N III TARNOBRZESKI BIEG SOLIDARNOŚCI Z OSOBAMI CHORUJĄCYMI NA SCHIZOFRENIĘ

1. Cel:

– upowszechnianie biegania jako prostej i ogólnodostępnej formy uprawiania sportu,
– zwrócenie uwagi na problem schizofrenii jako problemu społecznego, solidaryzacja środowisk z tym problemem,

– propagowanie sportu, atrakcyjnej rywalizacji sportowej,

– aktywne spędzenie czasu wolnego,

– integracja środowiska lokalnego,

  1. Organizator wydarzenia:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu, Prezydent Miasta Tarnobrzega, Biegam Bo Lubię Tarnobrzeg, Kopalnia Mocy, Bank PKO BP, HERBAPOL – LUBLIN S.A.

  1. Termin i miejsce:

11 października 2018 roku /czwartek/ – start godzina 17:00

Bieg wyznaczonymi ulicami Tarnobrzega.

  1. Kategorie wiekowe biegowe:

– dziewczynki do 18 lat

– chłopcy do 18 lat

– kobiety open

– mężczyźni open

  1. Kategorie wiekowe nordic walking:

– dziewczynki do 18 lat

– chłopcy do 18 lat

– kobiety open

– mężczyźni open

  1. Sposób rekrutacji:

Zapisy do biegu głównego poprzez zgłoszenia telefoniczne pod nr tel. 535-101-101 lub mailowe: harnik@wp.pl lub na facebooku: https://www.facebook.com/events/2132451690328638/ lub w biurze zawodów na Placu Bartosza Głowackiego dnia 11.10.2018 od godziny 14:00.

  1. Bieg główny – Start Godzina 17:00 – Plac Bartosza Głowackiego – Tarnobrzeg, Meta (limit czasu 1 godzina) _ Plac Bartosza Głowackiego Tarnobrzeg.

8.  Trasa biegu: wyznaczonymi ulicami Tarnobrzega – łącznie 5,85 km.

9. Nagrody:

– puchar dla zwycięzcy Biegu Głównego /zarówno wśród kobiet i mężczyzn/,

– puchary dla trzech najlepszych zawodników w podkategoriach Biegu Głównego /zarówno wśród kobiet i mężczyzn/;

– medale dla wszystkich zawodników i zawodniczek startujących w biegu głównym.

– w przypadku pozyskania kolejnych sponsorów imprezy pula nagród zostanie powiększona.

  1. Obowiązki uczestników imprezy:

– dostosowanie się do postanowień niniejszego regulaminu oraz poleceń organizatorów imprezy,

– przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz fair play,

– uczestnicy biegu głównego wypełnić oświadczenie organizatora o starcie na  własną odpowiedzialność,

– uczestnicy wszystkich biegów mają start bezpłatny.

  1. Płatności i organizacja:

– udział w biegu jest bezpłatny

– każdy uczestnik biegu po dokonanej weryfikacji otrzymuje nr startowy, zezwalający na udział w biegu,

– uczestników biegu obowiązuje ubiór i obuwie sportowe.

Koordynatorzy imprezy:

Beata Wasiuta,  Agnieszka Strońska, Michał Harnik            

Tel. 535-101-101

 

Facebook

Twitter